Naší snahnou při zařizování i provozování apartmánů je především, aby se u nás hosté cítili opravdu dobře. Proto jsme měli na zřeteli především domáckou ale i prázdninovou atmosféru.

Náš apartmánový dům je schopen ubytovat 18 hostů v celkem třech apartmánech. Přízemní apartmán č. 1 je pro čtyři osoby. Apartmán č. 2 v patře domu ubytuje čtyři osoby s možností podkrovní ložnice pro další dvě osoby a apartmán č. 3 v patře domu je k dispozici 8 osobám.

Každý apartmán je plně vybaven koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, zdrcadlem a umyvadlem. Všechny apartmány obsahují vybavenou kuchyňskou linku, lednici, mikrovlnou troubu, varnou konvici.

Součástí apartmánů je i rezervace lehátek a slunečníku u venkovního bazénu. (viz. podrobněji u jednotlivých apartmánů). Apartmány mají již ložní povlečení (v ceně) na všechny lůžka, 1 x utěrka, 1 x houbička, mycí přípravek na nádobí, 2 x igelitový pytel do odpadkového koše, 2 x toaletní papír. Součástí apartmánů nejsou ručníky ani jiné hygienické potřeby.

Všem našim hostům je k dispozici prostorná oplocená zahrada s nádherným výhledem do krajiny, krytá pergola s krbem, samostatné ohniště, romantické posezení pod vinnými listy, venkovní dětské hřiště ze skluzavkou, houpačkami, pískovištěm, trampolínou, posezením a vyhřívaný bazén se slanou vodou (7,5 x 3,2 m).

Časy příjezdů a dojezdů

 Váš apartmán bude připraven vždy od 16:00 hod. v den začátku vašeho ubytování.

Váš apartmán bude námi převzat vždy v 10:00 hod. v poslední den vašeho ubytování.

Tyto časy platí i pro převzetí a odevzdání celého objektu.

 

Apartmán umístěný v přízemí domu v námořnickém stylu nabízí pohodové ubytování max. čtyřem dospělým osobám. Obsahuje vlastní menší sociální zařízení se sprchou a WC. Obývací pokoj s krbem je propojen s větší kuchyní.

V obývacím pokoji se zároveň nachází lůžko pro jednu osobu. Ostatní lůžka jsou umístěna v samostatné ložnici. Je zde dvoulůžko a jedna samostatná postel. 

Apartmán obsahuje ke kuchyňské lince: lednici, sklokeramickou desku, mikrovlnou troubu, varnou konvici a pochopitelně odpovídající počet nádobí k přípravě a servírování jídel.

Dále je součástí apartmánu rezervace dvou lehátek a slunečníku u venkovního bazénu.

V ceně za ubytování v apartmánu je zahrnuto i ložní prádlo na všechny lůžka.

 

Apartmán v prvním patře domu nabízí ubytování max. 4 dospělým osobám. Obsahuje vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. Obývací pokoj je propojen s kuchyní a zároveň se zde nachází lůžko pro jednu osobu. Ostatní lůžka jsou umístěna v samostatné ložnici. Je zde dvoulůžko a jedna samostatná postel. Tento apartmán umožňuje přiobjednání další podkrovní ložnice pro dvě osoby s vlastní vstupem z chodby.

Apartmán obsahuje ke kuchyňské lince: lednici, dvouplotýnkový elek. vařič, mikrovlnou troubu, varnou konvici a pochopitelně odpovídající počet nádobí k přípravě a servírování jídel. 

Dále je součástí apartmánu rezervace dvou lehátek a slunečníku u venkovního bazénu.

V ceně za ubytování v apartmánu je zahrnuto i ložní prádlo na všechny lůžka.

 

Mezonetový apartmán se nachází v prvním patře domu a je k dispozici max. osmi dospělým osobám.

Obsahuje sociální zařízení se sprchovým koutem, který má hlubší vaničku vhodnou pro koupání malých dětí a WC. Součástí apartmánu je i samostatná kuchyň oddělená od obývací části spojené s jídelnou. Dále jsou zde dvě ložnice. Ložnice za jídelnou má dvoulůžko a dvě samostatná lůžka. Druhá ložnice za koupelnou je s dvoulůžkem. Po schodech z obývací části je vstup do mezonetové místnosti, kde se nachází třetí ložnice s dvoulůžkem.

Kuchyňská linka v apartmánu obsahuje: lednici, sporák se sklokeramickou deskou a troubou na pečení, mikrovlnou troubu, varnou konvici a pochopitelně odpovídající počet nádobí k přípravě a servírování jídel.

Dále je součástí apartmánu rezervace dvou lehátek a slunečníku u venkovního bazénu.V ceně za ubytování v apartmánu je vždy zahrnuto i ložní prádlo na všechny lůžka.